Protingi pinigai „Raiders“, kad uždirbtumėte 1-ą pergalę, uždenkite „Broncos“.

Denverio Broncos gynėjas Russellas Wilsonas (3) žaidžia su San Francisco 49ers per NF... Denverio „Broncos“ gynėjas Russellas Wilsonas (3) žais su San Francisco 49ers per NFL futbolo rungtynes, sekmadienį, 2022 m. rugsėjo 25 d., Denveryje. (AP nuotrauka / Bartas Youngas)

„Raiders“ pastaraisiais metais dominavo serijoje su „Broncos“ ir laimėjo pastaruosius keturis susitikimus – šešis iš septynių ir septynis iš devynių.

Aštrūs lažybininkai stengiasi pratęsti šią tendenciją sekmadienį Allegiant stadione ir išgelbėti savo sezoną.

Raiders, taip pat 0:3 prieš skirtumą, yra sutarę 2½ punkto favoritai prieš Denverį po to, kai linija atsidarė 2. Jie -3 (-101) Station Casinos sporto lažybų žaidimuose.

„Tai tikrai labai ankstyvas 17 žaidimų sezonas ir sunku kam nors nuspausti panikos mygtuką“, – sakė „Red Rock Resort“ sporto lažybų direktorius Chuckas Esposito. „Tačiau aš negaliu rasti rungtynių tvarkaraštyje, kuri vienai komandai reikštų daugiau nei tai, ką šios rungtynės reiškia „Raiders“.

„Pralaimėjimas čia ir „Raiders“ 0:4 žengia į „Monday Night Football“ žaidimą Kanzas Sityje. Čia pralaimėjimas ir tai beveik pamirštas sezonas.

„Westgate SuperBook“ šios savaitės pradžioje pranešė apie aštrius veiksmus „Raiders -2“.

„Raiders tikrai turėjo protingų pinigų“, – sakė Westgate rizikos viceprezidentas Edas Salmonsas. „Jie negali sau leisti būti 0:4. Man nesvarbu, koks sezonas yra ilgas, jie nepradeda 0:4 ir nesudaro to. Tai skirta Raiders.

koks ženklas vasario 16 d

Profesionalus sporto lažybininkas Jeffas Whitelaw sakė, kad statė už Raiders -2½.

„Čia yra jų sezonas“, – sakė jis. „Aš tiesiog manau, kad Denveris puolime turi daug problemų. Tikrai manau, kad „Raiders“ šioje vietoje pakils“.

Po pralaimėjimo Sietle 17:16 ir namų pergalių 16:9 prieš Hiustoną ir 11:10 San Franciską „Broncos“ yra 2:1, bet yra 31-oje lygoje pagal įvarčių skaičių ir vidutiniškai pelno 14,3 taško.

Russellas Wilsonas atliko du perdavimus ir vieną perimtą kamuolį Denverio ekipoje, kuri jį įsigijo tarpsezonio mainuose su Seahawks.

„Turite susimąstyti, ar Sietlas ką nors žinojo, ar manė, kad dabar pats laikas jį iškeisti“, – sakė Esposito. „Russellas Wilsonas per tris savaites neatrodo kaip tas pats gynėjas, koks buvo Sietle.

„Raiders“ buvo konkurencingas visose rungtynėse ir iššvaistė kėlinį 20:0, pralaimėdamas pratęsimą Arizonai 2-osios savaitės namuose.

„Kiekvienose rungtynėse vienas iš dviejų kėlinių buvo baisus“, – sakė Salmonsas. „Jiems reikia sužaisti visą žaidimą. Manau, kad šią savaitę jie turi tinkamą komandą. Atrodo, kad tai gera vieta Raiders.

„Broncos“ yra 2:1 ir lengvai gali būti 0:3.

„Raiders“ vidutiniškai pelno 21,9 tšk. ir susiduria su Denverio komanda, kuri lygoje užima antrąją vietą pagal taškų skaičių gynyboje (12,0 tšk.).

kiek kainuoja atostogos Disnejuje

Iš viso yra 45½, o „Broncos“ pralaimėjo visose trijose šio sezono rungtynėse.

Lažėjai remia Raiders ir daugiau stotyje, kur 67 procentai bilietų yra ant Raiders ir 60 procentų bilietų yra ant viršaus.

„Manau, kad sekmadienį būsime didžiuliai „Broncos“ gerbėjai“, – sakė Esposito.

„BetMGM“ lažybų yra visose „Raiders“ ir „Under“ grupėse, kur statomi pinigai yra 10:1 „Raiders“ naudai ir 3:1 „Under“.

„Šiuo metu „Raiders“ mums pralaimėjo“, – penktadienio popietę sakė „MGM Resorts“ prekybos direktorius Lamarras Mitchellas. „Šiuo metu mums reikia „Broncos“, kad priimtume penkiaženklį sprendimą.

Susisiekite su žurnalistu Toddu Dewey adresu tdewey@reviewjournal.com. Sekite @tdewey33 „Twitter“ tinkle.