Philas Kesselis pagerino NHL rekordą, kai „Knights“ pralenkė „Sharks“.

Vegaso „Golden Knights“ centras Philas Kesselis (8) švenčia su komandos draugais po įvarčio prieš... Vegaso „Golden Knights“ centras Philas Kesselis (8) švenčia kartu su komandos draugais po įvarčio prieš San Chosė „Sharks“ per pirmąjį NHL ledo ritulio rungtynių sezoną San Chosė, Kalifornijoje, antradienį, 2022 m. spalio 25 d. (AP nuotrauka / Godofredo A. Vásquez)  2022 m. spalio 25 d., antradienį, NHL ledo ritulio rungtynėse su San Chosė „Sharks“ San Chosė, Kalifornijoje, „Vegas Golden Knights“ centras Philas Kesselis (8) mojuoja publikai, nes buvo pasveikintas sužaisdamas 990-ąsias rungtynes ​​iš eilės. (AP nuotrauka / Godofredo A. Vásquez)  Vegaso „Golden Knights“ centras Philas Kesselis (8) eina ant ledo apšilti prieš NHL ledo ritulio rungtynes ​​su San Chosė „Sharks“ San Chosė, Kalifornijoje, antradienį, 2022 m. spalio 25 d. (AP nuotrauka / Godofredo A. Vásquezas)  Vegaso „Golden Knights“ centras Brettas Howdenas ruošiasi apšilti prieš NHL ledo ritulio rungtynes ​​su San Chosė „Sharks“ San Chosė, Kalifornijoje, antradienį, 2022 m. spalio 25 d. (AP nuotrauka / Godofredo A. Vásquezas)  Vegaso „Golden Knights“ centras Philas Kesselis (8) ir komandos draugai apšildo prieš NHL ledo ritulio rungtynes ​​su San Chosė „Sharks“ San Chosė, Kalifornijoje, antradienį, 2022 m. spalio 25 d. (AP nuotrauka / Godofredo A. Vásquezas)  San Chosė „Sharks“ dešinysis kraštas Timo Meieris (28 m.) perduoda ritulį per pirmąjį NHL ledo ritulio rungtynių su Vegas Golden Knights San Chosė (Kalifornija) kėlinį, antradienį, 2022 m. spalio 25 d. (AP nuotrauka / Godofredo A. Vásquezas )  Vegaso „Golden Knights“ dešinysis kraštas Reilly Smithas (19 m.) ir San Chosė „Sharks“ gynėjas Mattas Benningas (5) varžysis dėl ritulio laikymo per pirmąjį NHL ledo ritulio rungtynių laikotarpį San Chosė, Kalifornijoje, antradienį, 2022 m. spalio 25 d. (AP nuotrauka / Godofredo A. Vásquez)  Vegaso „Golden Knights“ gynėjas Alexas Pietrangelo (7) ir San Chosė „Sharks“ kairiajame krašte Oskaras Lindblomas (23) varžosi dėl ritulio valdymo per pirmąjį NHL ledo ritulio rungtynių laikotarpį San Chosė, Kalifornijoje, antradienį, 2022 m. spalio 25 d. (AP nuotrauka / Godofredo A. Vásquez)  Vegaso „Golden Knights“ vartininkas Adinas Hillas (33 m.) atrėmė San Chosė „Sharks“ kairiojo krašto puolėjo Jevgenijaus Svečnikovo metimą per pirmąjį NHL ledo ritulio rungtynių sezoną San Chosė, Kalifornijoje, antradienį, 2022 m. spalio 25 d. (AP nuotr. /Godofredo A. Vásquez)  2022 m. spalio 25 d., antradienį, Vegaso „Golden Knights“ vartininkas Adinas Hillas (33 m.) atmušė smūgį į San Chosė „Sharks“ per pirmąjį NHL ledo ritulio rungtynių kėlinį San Chosėje, Kalifornijoje. (AP nuotrauka / Godofredo A. Vásquezas)  San Chosė „Sharks“ kairysis kraštas Jevgenijus Svečnikovas (10) per pirmąjį NHL ledo ritulio rungtynių kėlinį San Chosė, Kalifornijoje, 2022 m. spalio 25 d. (AP nuotrauka / Godofredo A. Vásquez) laukia perdavimo )  2022 m. spalio 25 d., antradienį, San Chosė „Sharks“ žaidėjas Luke'as Kuninas (11) persekiojo Vegaso „Golden Knights“ vidurį Philą Kesselį (8) per antrąjį NHL ledo ritulio rungtynių kėlinį San Chosė, Kalifornijoje. . Vásquez)  Vegaso „Golden Knights“ dešinysis kraštas Markas Stone'as (61) švenčia kartu su centru Chandleriu Stephensonu (20) ir gynėju Shea Theodore'u (27) po įvarčio prieš San Chosė „Sharks“ per trečiąjį NHL ledo ritulio rungtynių kėlinį San Chosėje, Kalifornijoje, antradienį. 2022 m. spalio 25 d. (AP nuotrauka / Godofredo A. Vásquez)  2022 m. spalio 25 d., antradienį, NHL ledo ritulio rungtynių San Chosė mieste, Kalifornijoje, trečiajame kėlinyje įmušęs įvartį prieš San Chosė „Sharks“ švenčia Vegaso „Golden Knights“ centras Williamas Karlssonas (71 m.) su komandos draugais. (AP nuotrauka / Godofredo A. Vásquez)  2022 m. spalio 25 d., antradienį, San Chosė, Kalifornijos valstijoje, NHL ledo ritulio rungtynių trečiajame kėlinyje po įvarčio prieš San Chosė „Sharks“ vartininką Jamesą Reimerą (47 m.) reagavo „Vegas Golden Knights“ dešinysis kraštas Markas Stone'as. /Godofredo A. Vásquez)  Vegaso „Golden Knights“ centras Jonathanas Marchessault (81) sveikina Williamą Karlssoną (71) po įvarčio prieš San Chosė „Sharks“ trečiajame NHL ledo ritulio rungtynių kėlinyje San Chosė, Kalifornijoje, antradienį, 2022 m. spalio 25 d. (AP nuotr. /Godofredo A. Vásquez)  2022 m. spalio 25 d., antradienį, San Chosė „Sharks“ žaidėjas Luke'as Kuninas (11) persekiojo Vegaso „Golden Knights“ vidurį Philą Kesselį (8) per antrąjį NHL ledo ritulio rungtynių kėlinį San Chosė, Kalifornijoje. . Vásquez)  2022 m. spalio 25 d., antradienį, San Chosė „Sharks“ vartininkas Jamesas Reimeris (47 m.) atmušė smūgį nuo Vegaso „Golden Knights“ per antrąjį NHL ledo ritulio rungtynių kėlinį. (AP nuotrauka / Godofredo A. Vásquezas)  San Chosė „Sharks“ puolėjas Nico Sturmas (7) ir Vegaso „Golden Knights“ centras Michaelas Amadio (22) persekiojo ritulį antrajame NHL ledo ritulio rungtynių kėlinyje San Chosė, Kalifornijoje, antradienį, 2022 m. spalio 25 d. (AP nuotr. /Godofredo A. Vásquez)  Vegaso „Golden Knights“ centras Brettas Howdenas (21) ir San Chosė „Sharks“ kairiojo krašto saugumas Aleksandras Barabanovas (94) rungiasi dėl ritulio valdymo antrajame NHL ledo ritulio rungtynių kėlinyje San Chosė, Kalifornijoje, antradienį, 2022 m. spalio 25 d. (AP nuotrauka / Godofredo A. Vásquez)

Tiesa tapo akivaizdi, kai „Golden Knights“ dešinysis kraštas Philas Kesselis sulaukė sveikinimo paglostymo per galvą iš komandos draugo Zacho Whitecloudo ir Nic Hague apkabinimo San Chosė SAP centro kampe.

Tai buvo Keselio pasaulinis antradienis. Visi kiti jame tiesiog gyveno.

35 metų veteranas pasiekė ne vieną, o du reikšmingus karjeros etapus prieš „Sharks“ prieš paskelbtą 12 003 žmonių minią. Jis nustatė NHL rekordą iš eilės sužaistų rungtynių – 990, kai buvo numestas ritulys. aplenkęs Keithą Yandle'ą už ilgiausią seriją istorijoje .

Tada Keselis atliko perdavimą iš centro Bretto Howdeno, skriejo per neutralią zoną, atsidūrė gynėjo Matto Benningo viduje ir 4:09 per pirmąjį kėlinį atmušė vartininko Matto Reimerio ritulį ir pelnė 400-ąjį karjeros įvartį.

Atrodė, kad Keselis pasiekė tikslą pirmadienį, bet taip atmetė Toronto trenerio Sheldono Keefe'o iššūkis . Tuo metu tai atrodė žiauru. Pasirodo, tai buvo tik pagrindas kažkam geresniam per „Knights“ pergalę 4:2 prieš „Sharks“.

„Man patinka žaisti“, – pirmadienį sakė Keselis. „Man patinka ten išeiti, konkuruoti ir žaisti žaidimus. Akivaizdu, kad tai daro ilgą laiką. Man tai vis tiek smagu“.

Beveik per daug tobula, kad Keselis pateko į NHL istoriją su mažesne žiūrovų auditorija, nei tikėtasi.

koks zodiako ženklas yra liepos 24 d

„Knights“ žaidimas prasidėjo ESPN2, o ne ESPN, nes Kolorado ir Niujorko „Rangers“ susimušė. Tai tiko daugeliui nepavykusių Kesselio rekordų užfiksavusios pirmosios pamainos. Prožektorių vengiantis įvarčių žaidėjas pirmadienį prisipažino, kad, kalbant apie jo pasiekimo dėmesį, „man tai nepatinka“.

Kesseliui SAP centre vis dar teko atlaikyti ovacijas, kai jis užėmė vietą kartu su NFL žaidėju Bretu Favre'u, NBA žaidėju A.C. Greenu ir MLB žaidėju Cal Ripken Jr. kuris pasveikino jį prisijungus prie „Ironman“ klubo .

Kesseliui rekordas buvo ilgai lauktas.

Jo serija prasidėjo 2009 m. lapkričio 3 d. Jam buvo 22 metai ir jis buvo neįtikėtinas atakos talentas, kuris prieš trejus metus užėmė penktą vietą juodraštyje. Dabar jis yra du kartus Stenlio taurės laimėtojas su Pitsburgo Penguins, tėvas ir žmogus, matęs visas NHL siūlomas aukštumas ir nuosmukius.

Per visa tai Keselis pelnė įvarčius, užkariavo komandos draugus savo lengvabūdiškumu ir žaidė visose rungtynėse, kurias galėjo. Įrašas prideda reikšmingą skyrių į jo gyvenimo aprašymą, kuris gali išlikti kurį laiką. 37 metų Karolinos gynėjas Brentas Burnsas sužaidė 685 rungtynes ​​iš eilės. Joks kitas aktyvus žaidėjas nepasirodė daugiau nei 500 iš eilės.

Tik 9 procentai visų NHL čiuožėjų net buvo lygoje, kai prasidėjo Kesselio serija.

„Akivaizdu, kad tai neįtikėtina karjera, kurią jis sukūrė ir toliau kuria“, – sakė centras Jackas Eichelis. „Tai gana įspūdingas rekordas, kurį pasiekė toks žmogus kaip aš, kuris stengiasi likti rikiuotėje. ... Būčiau sukrėstas, jei pamatytume ką nors kitą, kuris kada nors priartėtų prie to.

Zodiako ženklas rugsėjo 29 d

Kesselio įvartis buvo ypatingas jo paties.

ar yra paplūdimys vegase

Jis yra tik 13-as amerikietis žaidėjas NHL istorijoje, pelnęs 400 įvarčių. Jis yra 11-as aktyvus žaidėjas, pasiekęs šią ribą. Kartą jis pralaimėjo etapą, nes pirmadienį „Knights“ buvo pripažintas nuošalyje prieš jo galingą įvartį, tačiau treneris Bruce'as Cassidy po rungtynių „T-Mobile“ arenos pakyloje pasakė keletą pranašiškų žodžių.

„Gaila, kad jis neišstovėjo“, - sakė Cassidy. 'Bet galbūt tai paruošia sceną rytojui.'

Pirmasis Kesselio įvartis „Knights“ išvedė jo komandą į priekį 1:0, kol San Chosė atsakė antrajame kėlinyje. Puolėjai Nico Sturm ir Mattas Nieto įmušė įvarčius prieš buvusį „Sharks“ vartininką Adiną Hillą ir išsiveržė 2:1.

„Knights“ atsakė į trečiąjį gynėjo Shea Theodore'o, centro Williamo Karlssono ir kapitono Marko Stone'o įvarčius ir iškovojo šeštąją pergalę, lygiąją su Bostonu už daugiausiai NHL.

Rezultatas buvo tik tinkamas. Naktis priklausė Keseliui. Riteriai negalėjo leisti, kad jo pasiekimus užgožtų pralaimėjimas, ypač San Chosė. Vietoje to komanda pratęsė savo taškų seriją iki 18 rungtynių (15-0-3) su „Sharks“.

„Kai žinai Philą, koks jis puikus vaikinas, koks geras jis rūbinėje, visada džiaugiesi juo“, – pirmadienį sakė gynėjas Alexas Pietrangelo. „Tai įdomūs dalykai tokiam vaikinui“.

Susisiekite su Benu Gotzu adresu bgotz@reviewjournal.com. Sekite @BenSGotz „Twitter“ tinkle.