NFL BAD BEATS BLOGAS: „Raiders“ žlunga, Ramso mitingas vėluoja dėl nusiminimų

Los Andželo „Rams“ gynėjas Bakeris Mayfieldas (17 m.) švenčia stulbinančio Van Je... Los Andželo „Rams“ gynėjas Bakeris Mayfieldas (17 m.) švenčia stulbinančio Van Jeffersono smūgį antrajame NFL futbolo rungtynių su Las Vegas Raiders kėlinyje, ketvirtadienį, 2022 m. gruodžio 8 d., Inglevude, Kalifornijoje (AP Photo/Marcio). Jose Sanchezas)  Los Andželo „Rams“ gynėjas Bakeris Mayfieldas apšildo prieš NFL futbolo rungtynes ​​su Los Andželo „Rams“ 2022 m. gruodžio 8 d., ketvirtadienį, Inglvude, Kalifornijoje (AP nuotrauka / Markas J. Terrillas)  Los Andželo „Rams“ gynėjas Bakeris Mayfieldas apšildo prieš NFL futbolo rungtynes ​​su Los Andželo „Rams“ 2022 m. gruodžio 8 d., ketvirtadienį, Inglvude, Kalifornijoje (AP nuotrauka / Markas J. Terrillas)  Las Vegaso „Raiders“ gynėjas Derekas Carras apšils prieš NFL futbolo rungtynes ​​su Los Andželo „Rams“ 2022 m. gruodžio 8 d., ketvirtadienį, Inglevude, Kalifornijoje (AP nuotrauka / Marcio Jose Sanchez)  Las Vegaso „Raiders“ gynėjas Derekas Carras apšils prieš NFL futbolo rungtynes ​​su Los Andželo „Rams“ 2022 m. gruodžio 8 d., ketvirtadienį, Inglevude, Kalifornijoje (AP nuotrauka / Marcio Jose Sanchez)  „Las Vegas Raiders“ krašto gynėjas Davante Adamsas (17 m.) gaudo viena ranka, kai Los Andželo „Rams“ kampinis gynėjas Jalenas Ramsey ginasi per pirmąjį NFL futbolo rungtynių kėlinį, ketvirtadienį, 2022 m. gruodžio 8 d., Inglevude, Kalifornijoje (AP nuotr./ Marcio Jose Sanchezas)  „Las Vegas Raiders“ gynėjas Ameeras Abdullah bėga su kamuoliu per pirmąjį NFL futbolo rungtynių su Los Andželo „Rams“ kėlinį, ketvirtadienį, 2022 m. gruodžio 8 d., Inglevude, Kalifornijoje (AP nuotrauka / Marcio Jose Sanchez)  2022 m. gruodžio 8 d., ketvirtadienį, 2022 m. gruodžio 8 d., Inglevude, Kalifornijoje, NFL futbolo rungtynių su Los Andželo „Rams“ pirmoje NFL futbolo rungtynių pusėje Mackas Hollinsas bėga su kamuoliu.  „Las Vegas Raiders“ gynėjas Joshas Jacobsas bėga su kamuoliu per pirmąjį NFL futbolo rungtynių su Los Andželo „Rams“ kėlinį, ketvirtadienį, 2022 m. gruodžio 8 d., Inglevude, Kalifornijoje (AP nuotrauka / Marcio Jose Sanchez)  Las Vegaso „Raiders“ vidurio gynėjas Davante'as Adamsas gaudo, kai Los Andželo „Rams“ kampinis gynėjas Jalenas Ramsey ir saugas Tayloras Rappas ginasi per pirmąjį NFL futbolo rungtynių kėlinį, ketvirtadienį, 2022 m. gruodžio 8 d., Inglevude, Kalifornijoje. (AP nuotrauka / Marcio Jose Sanchezas)  „Las Vegas Raiders“ vyriausiasis treneris Joshas McDanielsas, kairėje, kalbasi su gynėju Dereku Carru per antrąjį NFL futbolo rungtynių su Los Andželo „Rams“ kėlinį, ketvirtadienį, 2022 m. gruodžio 8 d., Inglevude, Kalifornijoje (AP nuotrauka / Marcio Jose Sanchez )

Sveiki atvykę į „Ketvirtadienio vakaro futbolą“.

„Raiders“ yra bendru sutarimu 6½ taškų favoritai prieš Los Andželo „Rams“. „Westgate SuperBook“ iš viso sumažėjo iki 41 42 anksčiau tą dieną daugumoje Las Vegaso sporto lažybų.

Atnaujinkite šį tinklaraštį žaidimo metu, kad galėtumėte stebėti žaidėjų rekvizitus, judėjimą lažybų linijoje, statymus per pusę laiko ir dar daugiau.

ATNAUJINIAI

20:39 val.: Tai viskas šiam vakarui. Dėkojame, kad skaitėte, ir sekmadienį būtinai apsilankykite mūsų NFL Bad Beat tinklaraštyje.

20:38 val.: Galutiniai šio vakaro žaidimo pasiūlymo įvertinimai:

Komandos sumos: Raiders iki 24½ (-120), Rams iki 17½ (-130).

Alternatyvūs taškiniai skirtumai: Raiders +3½ (-450); Avinai +10½ (-200).

Bendras rekvizitas: Pirmas rezultatas bus touchdown (taip -155); didžiausia persvara mažiau nei 14½ taško; ilgiausias TD iki 36½ jardų (23); ar pirmame kėlinyje bus įmuštas įvartis (taip net); ar žaidimas eis į pratęsimą (ne -3000); ar bus gynybinis ar specialiųjų komandų TD (nr -330); ar bus sėkmingas 2 taškų konvertavimas (ne -400); ar abi komandos įmuš 33 jardų ar ilgesnius įvarčius (taip net); ar ketvirtajame ketvirtyje pasikeis lyderis (taip +340); ar kuri nors komanda įmuš tris kartus iš eilės (/nėra +175); ar bus rezultatas per paskutines dvi pirmojo kėlinio minutes (ne +250); ar po 0:0 (ne -140) vėl bus lygiosios.

Raiders rekvizitas: Derekas Carras mažiau nei 21½ metimų (11), mažiau nei 33½ bandymų (20), mažiau nei 253½ jardų (137), ilgiausias atmušimas iki 37½ jardų (35), mažiau nei 1,5 TD perdavimų (0), metys perimtą kamuolį (taip) -120); Joshas Jacobsas daugiau nei 93½ atmuštų jardų (99), mažiau nei 19½ atmuštų jardų (15), surinks TD (taip -165); Davante Adamsas iki 93½ atmuštų jardų (71), mažiau nei 7½ atmuštų jardų (3), ilgiausias atmušimas virš 29½ (35), surinks TD (ne +135); Mackas Hollinsas, atmušęs mažiau nei 45½ jardų (22), įmušęs mažiau nei 3½ jardų (2), surinks TD (ne -320); Foster Moreau mažiau nei 32½ jardų (0), surinks TD (ne -320); Danielis Carlsonas daugiau nei 7½ atmuštų taškų (10).

Rams rekvizitas: Matt Gay mažiau nei 5½ smūgio taškų (5).

20:24 val.: Lažybų rezultatų santrauka:

— Rams 17, Raiders 16 (Los Andžele)

Viso žaidimo nugalėtojai: Ramsas +6, iki 41½, Ramsas +220 ML

Pirmojo kėlinio nugalėtojai: Raiders -3, iki 20½ (Raiders 13-3)

Antrojo kėlinio nugalėtojai: Rams - ½, iki 21 metų (Rams 14-3)

Jardai per žaidimą: Raiders 5,2, Rams 4,6 (Raiders pirmauja 302:282 iš viso jardų)

Vartojimai: Rams +1 (2-1)

Didžiausia persvara: „Raiders“ 13-0, 16-3; Avinai 17-16

20:17 val.: FINALAS: Ramsas 17, Raiders 16. Raiders leido Ramsui tvyroti ir susvyravo ketvirtajame kėlinyje, kai Bakeris Mayfieldas įvedė 6 taškais nusiminusį varžovą. Rungtynės liko žemiau 41½.

20:14 val.: Tai gerai, o „Rams“ pirmauja „Raiders“ 17:16. Koks žlugimas ketvirtajame ketvirtyje, kurį padarė sidabriniai ir juodieji.

20:13 val.: Neįtikėtina. Bakeris Mayfieldas nužygiuoja „Rams“ 93 jardus ir, likus 9 sekundėms, pataiko Van Jeffersonui, kad išlygintų rezultatą. Mattas Gay'us siekia papildomo taško.

20:07 val.: A.J. Cole'as atkimša 64 jardų smūgį ir Avinai perima savo 5 jardų liniją. Raiders yra -1800 tiesioginėje linijoje (Rams +900).

20:05 val.: Joshas Jacobsas, nepaisydamas rankos traumos, įveikia daugiau nei 93½ jardų. Tačiau „Raiders“ laukia ketvirtas ir 1 perspėjimas prieš 2 minutes.

19:59 val.: Cam Akersas įsiveržia į „Rams“ pabaigos zoną, o „Raiders“ pranašumas sumažėja iki 16:10 likus 3:19. Tai buvo 17 žaidimų, 75 jardų važiavimas, kuris truko daugiau nei 9 minutes. Raiders yra -1400 tiesioginėje linijoje (Rams +800).

19:58 val.: Priklausomai nuo jūsų numerio, užpakalinių durų dangtelis čia yra labai svarbus.

19:42 val.: Bloga „Raiders“ bauda, ​​kad pratęstų „Rams“ pavarą.

19:36 val.: Danielis Carlsonas pataiko savo trečiąjį FG žaidime ir „Raiders“ įvedė „Rams“ 16:3, o ketvirtajame kėlinyje 12:20. Carlsonas surinko 7½ taškų (daugiau nei -120).

19:35 val.: Kur „Raiders“ būtų be Josho Jacobso šį sezoną? Tikrai ne 5-7.

19:28 val.: TREČIOJO KETVIRČIO PABAIGOS. Raiders 13, Rams 3. Raiders yra -3000 tiesioginėje linijoje (Rams +1200), iš viso 28½.

19:25 val.: Joshas Jacobsas sugrįžo į „Raiders“.

19:23 val.: Sunkus, jei Mattas Gay'us turi daugiau nei 5½ taškų. Nesportinio elgesio baudinys atstūmė Ramsą ir jis ištraukė 61 jardo įvartį į kairę. „Raiders“ pirmauja „Rams“ 13:3, likus trečiajam kėliniui 2:42. Raiders yra -1800 tiesioginėje linijoje (Rams +900), iš viso 29½.

19:12 val.: Josho Jacobso sugrįžimas abejotinas.

19:08 val.: Remiantis transliacija, Joshas Jacobsas nuvyko į „Raiders“ rūbinę. Prieš tai važiuodamas jis susižalojo dešinę ranką. Jis neoficialiai siekia 73 jardus ir veržiasi su 1 TD ir vienu laimėjimu per 8 jardus. „Raiders“ pirmauja 13:3 ir yra -1300 gyvoje linijoje (Rams +750), iš viso 31½.

19:00 val.: „Raiders“ ir „Rams“ apsikeis taikliais, kad atidarytų trečiąjį kėlinį. „Raiders“ pirmauja 13:3 ir yra -800 gyvoje linijoje (Rams +525), iš viso 32½.

18:58 val.: Joshas Jacobsas atsitrenkia į veją ir, atrodo, teikia pirmenybę dešinei rankai.

18:38 val.: Antrosios pusės eilutė: Rams -½, iš viso 21.

18:37 val.: Tas velionis Derekas Carras padėjo užtikrinti, kad per paskutines dvi pirmojo kėlinio minutes nebus pelnytas rezultatas (+250).

18:36 val.: Neoficiali „Raiders“ statistika per kėlinį:

- Derekas Carras 9 atk. kam. 13, 126 jardai, 1 perimtas kamuolys

— Joshas Jacobsas 18 nešimų, 58 jardai įsibėgėję, 1 TD; 1 registratūra, 8 jardai

- Mackas Hollinsas 3 neša, 40 jardų skuba

- Davante Adams 3 priėmimai, 71 jardas (ilgas 35)

- Hollinsas 2 priėmimai, 22 jardai (ilgis 15)

— Foster Moreau 0 priėmimų

18:32 val.: PUSĖLIS: Raiders 13, Rams 3. Pirmojo kėlinio nugalėtojai: Raiders -3, iki 20½. Joshas Jacobsas turi vienintelį žaidimo TD, o Danielis Carlsonas įmušė du įvarčius, padėdamas „Raiders“ padengti. „Rams“ puolime buvo sunku, kai Bakeris Mayfieldas daugiausiai atmušė gynėją.

18:28 val.: Derekas Carras atsitrenkia į savo vietą, kai paleidžia kamuolį, o šis nuplaukia į pabaigos zoną ir perima kamuolį. Carr buvo -120, kad mestų kirtiklį. Antrojo kėlinio pabaigoje „Raiders“ pirmavo 13:3. Raiders yra -700 tiesioginėje linijoje (Rams +475), iš viso 37½.

18:13 val.: Cam Akers padeda kamuolį ant vejos, o „Raiders“ gynyba jį atmuša. Vis dar 13:3 Raiders, likus 4:45 iki kėlinio. Raiders yra -800 tiesioginėje linijoje (Rams +525), iš viso 40½.

18:03 val.: Važiavimas svyruoja raudonojoje zonoje, bet Danielis Carlsonas pasiekia antrąjį FG žaidime ir antrajame ketvirtyje „Raiders“ įvedė „Rams“ 13:3 9:40. Raiders yra -700 tiesioginėje linijoje (Rams +475), iš viso 44½.

18:01 val.: Raiders sulaukia daug sėkmės su reaktyviniu šlavimu.

17:53 val.: PIRMOJO KETVIČIO PABAIGA: Raiders 10, Rams 3. Pirmojo ketvirčio nugalėtojai: Raiders -½, virš 7½.

17:51 val.: Mattas Gay'us pataiko į 55 jardų įvartį ir Avinai yra ant lentos. Pirmojo ketvirčio pabaigoje jie atsilieka nuo Raiders 10:3. Raiders yra -500 tiesioginėje linijoje (Rams +375), iš viso 45½. Abi komandos pelno 33 jardų ar ilgesnį įvartį pelno lygius pinigus.

17:47 val.: Bakeris Mayfieldas į žaidimą „Rams“ gynėjas. Raiders yra -600 tiesioginėje linijoje (Rams +420), iš viso 44½.

17:45 val.: Taip pat išgryninimas: ar pirmame kėlinyje bus įmuštas įvartis? (Taip, net)

17:44 val.: Danielis Carlsonas jungiasi iš 52 jardų, o „Raiders“ pirmauja 10:0 prieš „Rams“, o iki pirmojo ketvirčio pabaigos 2:22. Tai užbaigia pirmąjį ketvirtį.

17:43 val.: Markas Davisas ir ledo kubas. Sklandžiai.

Spalio 21 d. Zodiako ženklas

17:39 val.: Avinai Nr. 97 nekęs žiūrėti šio žaidimo filmą.

17:31 val.: Johnas Wolfordas pradeda „QB for the Rams“.

17:30 val.: Taip pat išgryninimas: Jacobsas surinks TD (-165), o pirmasis rezultatas bus TD (-155).

17:29 val.: Joshas Jacobsas gavo +350 „Station Casinos“, o +425 „Circa Sports“ ir „Westgate SuperBook“ pelnė pirmąjį TD.

17:26 val.: Joshas Jacobsas veržiasi į pabaigos zoną iš 1 jardo, o „Raiders“ išvedė „Rams“ 7:0, likus pirmam kėliniui 9:13. Tai buvo 12 žaidimų. Raiders yra -500 tiesioginėje linijoje (Rams +375), iš viso 44½.

17:18 val.: Davante'as Adamsas anksti įgyja geriausią Jaleną Ramsey už 32 jardų sugriebimą, o „Raiders“ pradeda savo pirmąjį važiavimą. Tai atperka ilgiausią Adamso priėmimą (29½ jardų).

17:05 val.: Pagrindiniai „Caesars“ sporto lažybų statymai:

17:03 val.: Remiantis transliacija, visi ženklai rodo, kad Johnas Wolfordas pradeda nuo QB for the Rams.

17:01 val.: Dabar ten matyti daug skirtingų skaičių. Westgate yra Raiders -6, iš viso 41½. Maždaug –5½, iš viso 42. Stotis vis dar –6½, 41½.

17 val.: Štai šio vakaro rungtynių perspektyvos:

- Raiders (-6½, 41, -300) Rams (+250), 17.15 val.

Štai keletas šio vakaro „Raiders-Rams“ žaidimo rekvizitų:

Komandos sumos: Raiders 24½ (iki -120), Rams 17½ (iki -130).

Alternatyvūs taškų skirtumai: Raiders -10½ (+175), +3½ (-450); Avinai +10½ (-200), -3½ (+375).

Bendras rekvizitas: Pirmasis rezultatas bus smūgis (taip -155 / ne +135); didžiausia persvara 14½ taško; ilgiausias TD 36½ jardų; ar pirmame kėlinyje bus įmuštas įvartis (taip lygus/ne -120) ar žaidimas pereis į pratęsimą (taip +1200/ne -3000); ar bus gynybinis ar specialiųjų komandų TD (taip +270/ne -330); ar bus sėkmingas 2 taškų konvertavimas (taip +330/ne -400); ar abi komandos įmuš 33 jardų ar ilgesnius įvarčius (taip net/ne -120); ar ketvirtajame ketvirtyje pasikeis lyderis (taip +340/ne -410); ar kuri nors komanda įmuš tris kartus iš eilės (taip -200/ne +175); ar bus rezultatas per paskutines dvi pirmojo kėlinio minutes (taip -300/ne +250); ar po 0-0 vėl bus lygiosios (taip +120/ne -140).

„Raiders“ rekvizitai: Derekas Carras: 21½ atmušimų, 33½ bandymų, 253½ jardų, ilgiausias atmušimas 37½ jardų, 1½ TD perdavimų (daugiau nei -140), metys perimtą kamuolį (taip -120 / net ne); Joshas Jacobsas 93½ atmuštų jardų, 19½ atmuštų jardų surinks TD (taip -165 / ne +145); Davante Adams 93½ atmuštų jardų, 7½ kamuolių (iki -140), ilgiausias atmušimas 29½, surinks TD (taip -155 / ne +135); Mackas Hollinsas pelno 45½ jardų, 3½ kamuolių (daugiau nei -125), surinks TD (taip +265 / ne -320); Foster Moreau surinko 32½ jardų, surinks TD (taip +265/ne -320); Danielis Carlsonas pelnė 7½ taškų (daugiau nei -120).

Rams rekvizitas: Matt Gay 5½ smūgio taškų (daugiau nei -145).

Susisiekite su David Schoen adresu dschoen@reviewjournal.com arba 702-387-5203. Sekite @DavidSchoenLVRJ „Twitter“ tinkle.