Lažuotojai pelno pinigus iš „Raiders“ ir perdavimų NFL ikisezoniniame sezone

Visuomenė palaikė „Raiders“ pirmąsias dvejas ikisezonines rungtynes ​​ir abu kartus pralaimėjo sporto lažybas.

Skaityti Daugiau

Šansai, arklio po arklio analizė Travers Stakes

Žirgų lenktynių negalią turintis Michaelas „The Wizard’’ Kipness“ analizuoja aštuonių žirgų lauką šeštadienio „Travers Stakes“ varžyboms, priskirdamas kiekvieną žirgą kaip varžovą arba pretendentą.

„Circa“ futbolo varžybose vis dar susiduria su 4,5 mln

Likus penkioms dienoms iki šeštadienio dalyvavimo termino, „Circa Sports“ turi daug laiko, kad gautų 6 milijonų dolerių garantuotą prizą už 1000 USD vertės Circa Million IV konkursą.

„Raiders“ didžiulė „Super Bowl“ atsakomybė sporto lažybose

„Buffalo Bills“ yra aiškūs favoritai laimėti „Super Bowl“. Tačiau „Raiders“ yra didžiausia Las Vegaso sporto lažybų atsakomybė.

Kolegijos futbolo lažybų tendencijos – 2 savaitė

Las Vegaso neįgalusis Bruce'as Marshallas yra „The Gold Sheet“ (Goldsheet.com) redaktorius. Jis „Review-Journal“ pateikia kolegijos futbolo technologijų pastabas ir tendencijas.

Bettoras prakaituoja 320 000 USD pinigų eilutės lažybas Alabamoje

Alabamai nepavyko padengti kaip 20½ taško favoritė, prireikė šiek tiek herojiško gynėjo Bryce'o Youngo ir vėlyvo įvarčio, ​​kad iškovotų pergalę prieš Teksasą.

NFL BAD BEATS BLOGAS: Gynybos užtikrina, kad didžioji dalis sumų neviršytų

Tarp geriausių rungtynių yra „Raiders“ Los Andželo „Chargers“ ir „Green Bay Packers“ iš Minesotos „Vikings“.

„Caesars Sportsbook“ 18 ratų automobilis, paruoštas šiam futbolo sezonui

„Caesars“ prekės ženklu pažymėtas 18 ratų automobilis keliaus į sporto renginius visoje šalyje, įskaitant du „Raiders“ žaidimus.

NFL lažybų tendencijos – 2 savaitė: „Raiders“ 2–3 ATS kaip namų favoritai

„Cardinals“ praėjusį sezoną išvykoje įveikė pirmąsias septynias rungtynes. Per pirmąsias septynias sezono savaites jie yra 16–6 ATS, tačiau juos sutriuškino „Chiefs“.

„Las Vegas Review-Journal College Challenge“ pasirinkimai: 3 savaitė

Devyni žaidėjai su negalia ir RJ sporto lažybų reporteris Davidas Schoenas per sezoną pasiūlys penkis koledžo futbolo rungtynių pasirinkimus – pusės arba sumos.

NFL BAD BEAT BLOGAS: Galutinis žaidimas turi įtakos Raiders-Cardinals žaidimui

Dažnai atnaujinkite kiekvieną sekmadienio NFL veiksmą, kad gautumėte kas minutę atnaujinimus. Bad beats, tiesioginės linijos judėjimas, statymai kėlinio metu ir dar daugiau.

Sporto lažybos nukelia „Cardinals“ nusiminusią „Raiders“ į didelę 2 savaitės pergalę

„Cardinals“, kuris atsiliko nuo 5½ taško, patyrė didžiausią šios dienos pralaimėjimą po to, kai Kyleris Murray nukreipė Arizoną į pergalę prieš „Raiders“ per pratęsimą.

Staigūs statymai už Bills-Titans, Eagles-Vikings 'MNF' žaidimus

Pranešama apie aštrius veiksmus šiose 1:0 komandų rungtynėse.

Bettoras laimėjo šešių etapų „Packers-Bears“ 1 žaidimą už 250 000 USD

Lošėjas pataikė į lemiamą pirmąją Justino Fieldso atkarpą ir pelnė pirmąjį kamuoliuką 20:1, kai Čikagos gynėjas pirmojo kėlinio pabaigoje įmušė įvartį.

Steelers-Browns „TNF“ žaidime lažybų dalyviai linkę į varžovus

Ketvirtadienį Klivlande vykusiame AFC Šiaurės susitikime lažybininkai linksta į pranašesnį Pittsburgh Steelers. „Browns“ yra 4 taškų favoritai daugelyje Las Vegaso sporto lažybų.

Kolegijos futbolo prognozė: USC ir Oregono valstijoje laukia intensyvūs veiksmai

Pietų Kalifornijos ir Oregono valstijos rungtynės pritraukė daugiau nei dvigubai daugiau bilietų, nei bet kuris kitas 4 savaitės koledžo futbolas.

Kolegijos futbolo lažybų tendencijos – 4 savaitė

NFL lažybų suskirstymas: 3 savaitė

VegasInsider.com handicapper Chip Chirimbes (@chipchimbes) analizuoja kiekvieną NFL Week 3 sekmadienio ir pirmadienio žaidimą, nurodydamas tendencijas ir galutinius rezultatus.

„Las Vegas Review-Journal NFL Challenge“ pasirinkimai – 3 savaitė

Brentas Musburgeris su „Review-Journal“ sporto lažybų apžvalgininku Toddu Dewey ir neįgaliaisiais Lou Finocchiaro ir Dougas Fitzas pirmauja 6:4 ATS rekordu.

Delfinai, sporto žaidimai įveikė „užpakaliuką“ kelyje į NFL 3 savaitės pergalę

Majamis, kuris atsiliko nuo 4½ taško, buvo vienas iš aštuonių pralaimėjimų sekmadienį ir tarp devynių, kurie padengė (9-4-1 prieš skirtumą).