Bettoras paverčia 55 USD į 398 000 USD po to, kai pasiekė NFL žaidimą

Niujorko „Giants“ (prieš Baltimorės „Ravens“) ir „New York Jets“ (prieš ... Niujorko „Giants“ (prieš „Baltimore Ravens“) ir „New York Jets“ (prieš „Green Bay Packers“) pergalės buvo viena iš Niujorko lažybininkų devynių komandų NFL rungtynių sekmadienį, 2022 m. spalio 16 d., „Caesars Sportsbook“ programėlėje. (The Associated Press)

„Caesars“ sporto lažybų žaidėjas sekmadienį 55 USD pavertė beveik 400 tūkst.

Neatpažintas lošėjas iš Niujorko naudojo tiesiogines arba einamąsias pinigų eilutes aštuoniose kojose ir turėjo aštuonis varžovus.

Štai kojos:

— „Colts“ gyvai ML (+340), įveikė „Jaguars“ 34:27.

— „Jets“ gyvai ML (+240), įveikė „Packers“ 27:10.

— Giants gyvai ML (+200), įveikė Ravens 24:20.

Zodiako ženklas vasario 28 d

— „Steelers“ gyvai ML (+200), įveikė „Buccaneers“ 20:18.

— Bengals gyvai ML (+195), įveikė Saints 30:26.

- „Falcons“ gyvai ML (+120), įveikė „49ers“ 28:14.

- „Seahawks ML“ (+115), įveikė „Cardinals“ 19:9.

šiaurinis arba pietinis krašto didysis kanjonas

— „Patriots“ gyvai ML (+110), įveikė „Browns“ 38:15.

- Vikings gyvai ML (-120), įveikė Dolphins 24:16.

Parlay sumokėjo 397 759,56 USD, o koeficientas yra 7 232: 1.

Indianapolis, kuris buvo ilgiausias metimas paražaidime, atsiliko nuo Jacksonville 27:26, likus 17 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio, kai Mattas Ryanas metė 32 jardų perdavimą Alecui Pierce'ui.

Pergalę prieš „Ravens“ „Giants“ panaikino 20:10 ketvirtojo kėlinio deficitą ir Lamaro Jacksono perimtą kamuolį pavertė pergalingu Saquono Barkley 1 jardo TD bėgimo rezultatu likus 1:43.

Cincinatis atsiliko nuo Naujojo Orleano 26:24 likus 1:57, kai Joe Burrow susikabino su Ja'Marr'u Chase'u ir atliko 60 jardų TD perdavimą.

Pirmosiose sekmadienio rungtynėse pataikęs į aštuonias pirmąsias rungtynes, lažybininkui prireikė tik Sietlo, kad įveiktų Arizoną, kad išpirktų bilietą.

Įpusėjus kėliniui „Seahawks“ pirmavo 9:3, o antrajame kėlinyje nė karto neatsiliko. Sietlo naujokas bėgikas Kennethas Walkeris III ketvirtojo kėlinio pradžioje įmušė 11 jardų TD bėgimą ir pasiekė paskutinę pergalės skirtumą.

Susisiekite su žurnalistu Toddu Dewey adresu tdewey@reviewjournal.com . Sekite @tdewey33 „Twitter“ tinkle.