Aštrūs lažybininkai teisingai remia Kanzaso valstiją, o ne TCU

Kanzaso valstija's Ty Zentner (8) and Jack Blumer (43) celebrates Zentner's field goal in overtime ... Kanzaso valstijos žaidėjai Ty Zentner (8) ir Jackas Blumeris (43) švenčia Zentnerio įvartį per pratęsimą Didžiosios 12 konferencijos čempionato NCAA koledžo futbolo rungtynėse su TCU šeštadienį, 2022 m. gruodžio 3 d., Arlingtone, Teksase. (AP nuotrauka / LM Otero)  's Connor Lingren (49) consoles teammate Dylan Horton (98) after Kansas State defeated them ... TCU Connoras Lingrenas (49 m.) guodžia komandos draugą Dylaną Hortoną (98 m.), kai Kanzaso valstija nugalėjo juos 2022 m. gruodžio 3 d., šeštadienį, Arlingtone, Teksase, vykusiose Didžiosios 12 konferencijos čempionato NCAA koledžo futbolo rungtynėse. (AP nuotrauka / LM Otero)

Teksaso krikščionio gynėjo Maxo Duggano kojos suteikė jo komandai šansą iškovoti pergalę ir prisidengti šeštadienį „Big 12“ čempionato rungtynėse.

Tačiau, kadangi „Horned Frogs“ nepralaimėjo sezono ir automatinio patekimo į koledžo futbolo atkrintamąsias varžybas, „Heisman Trophy“ kandidato numeris nebuvo iškviestas.

Liepos 3 zodiako ženklas

Dugganas skyrė du žaidimus iš eilės, o Kanzaso valstijos vartų linijos atmušimas per pratęsimą buvo paskutinis posūkis lažybų kupinose rungtynėse. „Wildcats“ spyrė į vartus savo aikštėje OT ir iškovojo pergalę 31:28 ir padengė 1 taško favoritus.

„K-State buvo itin aštri pusė“, – SMS žinute sakė „Westgate SuperBook“ direktorius Johnas Murray. „Mes turėjome išmintingus vyrukus, kurie žaidė toje pusėje savaitės pradžioje ir iki pat starto pradžios, ir iš tikrųjų maniau, kad jie turėjo laimėti lengviau nei jie. Išmintingi vaikinai tą privertė.

TCU atsidūrė kaip 1½ taško favoritas, tačiau linija šoktelėjo už tvoros su „Wildcats“ konsensuso favoritais.

Kanzaso valstija ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo 28:17 po Deuce'o Vaughno 44 jardų smūgio, kol Dugganas keliais ilgais bėgimais sugrąžino Horned Frogs.

Jo 40 jardų ataka atliko 8 jardų smūgį Dugganui, likus žaisti 1:51, o jis pataikė į įtemptą Jaredą Wiley dėl dviejų taškų pavertimo ir rezultatas išlygino 28.

Pratęsimo metu „Horned Frogs“ įmušė kamuolį trečią kartą ir įmušė įvartį ties 1 jardo linija po Duggano bėgimo. Tačiau kituose dviejuose žaidimuose bėgimo gynėjas Kendre'as Milleris buvo sustabdytas be jokios naudos, o Kanzaso valstija perėmė nuopuolius.

Po šešių rungtynių „Wildcats“ iškovojo pergalingą įvartį.

„Didžiulis postūmis Kanzaso g. uždarė favoritą“, – trumpąja žinute sakė „Red Rock Resort“ sporto lažybų direktorius Chuckas Esposito. „Tačiau puiki dvipusė žaidimo rankena. Mes buvome abiem pusėms naudingoje padėtyje.

„Caesars Sportsbook“ lažybininkas Nevadoje statė 250 000 USD Kanzaso valstijoje +3 (-125) ir laimėjo 200 000 USD.

Pabaiga taip pat leido lažybininkams lengviau atsikvėpti, nes TCU nesugebėjimas patekti į pabaigos zoną padėjo išlaikyti žaidimą žemiau 60½.

angelas numeris 97

„K-State mums nebuvo geras rezultatas“, – trumpąja žinute sakė South Point sporto lažybų direktorius Chrisas Andrewsas.

Tuo tarpu Mičigano ekipa pelnė tašką likus 1:22, įveikė Purdue 43:22 Didžiojo dešimtuko čempionate ir rado vėlyvą priedangą.

Wolverines buvo 15–15½ taškų favoritai starto pradžioje po to, kai didžiąją savaitės dalį buvo -17.

„Mums reikėjo gana didelio Purdue, ir tas vėlyvas TD tikrai buvo smūgis“, - sakė Murray. „Jokių skundų“.

Pac-12 finalas mato didžiulę rankeną

Jutos pergalė 47:24 prieš Pietų Kaliforniją penktadienį Pac-12 čempionato rungtynėse sulaukė didžiulio lažybų susidomėjimo.

koks ženklas yra kovo 17 d

Daugumoje Las Vegaso sporto lažybų „Utes“ žaidė kaip 2½ taško pranašesni, nepaisant pastarojo meto sėkmės prieš USC ir aiškaus pranašumo tranšėjose.

Murray pažymėjo, kad Jutos pergalė buvo vienas didžiausių ne atkrintamųjų varžybų sprendimų, kuriuos „SuperBook“ kada nors turėjo koledžo futbolo rungtynėse.

„Apskritai mums gerai sekėsi koledžo savaitgalį ir tai dėl to žaidimo“, – sakė jis.

Pasak Esposito, žaidime buvo vienas didžiausių rankenų ir kolegijų sprendimų pastaruoju metu.

175 angelo numeris

'Mes buvome aiškiai Jutos gerbėjai', - sakė Esposito. „Rezultatas, kai Juta laimėjo iš karto, buvo geriausias scenarijus.

Atnaujinti koeficientai

Po konferencijos čempionato žaidynių rezultatų Gruzija liko sunki favoritė laimėti nacionalinį titulą.

Čempioną ginantis „Bulldogs“ buvo -165 BetMGM ir -135 Caesars Sportsbook. Mičiganas yra 3-1 antras pasirinkimas BetMGM ir +350 Caesars, o Ohajo valstija yra +325 Caesars ir +350 BetMGM.

TCU yra 14:1 prieš Caesars ir 16:1 prieš BetMGM, o Alabama buvo 16:1 prieš Caesars.

koks ženklas sausio 23 d

BetMGM paliko Alabamą nuo lentos.

Pirminis išsiuntimas

Džeksono valstijos treneris Deionas Sandersas buvo geras lažybininkams mokykloje. Tačiau treneris Prime šeštadienį paliko savo rėmėjus išdžiūti prieš išvykdamas į Koloradą.

Jackson State buvo 20½ taško pranašumas prieš Southern Southwestern Athletic Conference čempionate ir trečiojo kėlinio pabaigoje išsiveržė į priekį 43:24.

Ketvirtajame kėlinyje „Tigers“ nuleido koją ir atliko „punt“, „put“ ir „perimdami“ pirmuosius tris kamuolius. Paskutiniame važiavime jie atsiklaupė, kad nepasiektų viršelio.

Susisiekite su David Schoen adresu dschoen@reviewjournal.com arba 702-387-5203. Sekite @DavidSchoenLVRJ „Twitter“ tinkle.