„Aces“ žaidėjas Riquna Williams pasirodė esąs lemiamas žengiant į 4 žaidimą

Las Vegaso tūzų gynėją Kelsey Plum (10) patikrino komandos draugas gynėjas Riquna Williams (2) po to, kai... Rugpjūčio 31 d., trečiadienį, Michelob ULTRA arenoje, pirmoje WNBA pusfinalio 2 rungtynių pusėje, Las Vegaso tūzų gynėją Kelsey Plum (10) patikrino komandos draugas Riquna Williams (2). 2022 m., Las. Vegasas. (L.E. Baskow / Las Vegas apžvalgos žurnalas) @Left_Eye_Images  „Seattle Storm“ puolėja Breanna Stewart (30 m.) gavo pražangą po to, kai trečiadienį Michelob ULTRA arenoje susisiekė su Las Vegaso „Aces“ gynėju Riquna Williamsu (2) su komandos draugu Jackie Youngu (0). 2022 m. rugpjūčio 31 d., Las. Vegasas. (L.E. Baskow / Las Vegas apžvalgos žurnalas) @Left_Eye_Images

Jackie'o Youngo garsus mušantis dėjimas galėjo būti smūgis, dėl kurio tūzai buvo pratęsti. Tačiau be atsarginio gynėjo Riqunos Williamso sankabos pasirodymo aukščiausią vietą užėmę tūzai galėjo patekti į 4 rungtynes, kurioms gresia eliminacija.

„Tai atkrintamosios varžybos“, – sakė Williamsas. 'Tai sunku.'

Williamsas pelnė 14 itin svarbių „Aces“ taškų per sekmadienį 110:98 pergalę 3-iose rungtynėse per pratęsimą prieš 4-ąją vietą užimančią Seattle Storm. Ji žaidė tvirtai gynyboje ir atkovojo penkis kamuolius bei atliko tris rezultatyvius perdavimus, kad padėtų savo komandai WNBA pusfinalyje pirmauti 2:1.

drugelio dvasios gyvūno prasmė

„(Williamsas) pataikė į keletą didelių“, – sakė „Aces“ trenerė Becky Hammon.

Tūzams liko tik viena pergalė iki kelionės į WNBA finalą. 4 rungtynės numatytos 19 val. Antradienį „Climate Pledge“ arenoje Sietle.

Nors jos puolimas buvo svarbus tūzams vėlai, Williams prireikė šiek tiek laiko, kol sekmadienį susirado ritmą. Pirmajame kėlinyje ji liko be įvarčių.

Williamsas viską pakeitė trečiajame kėlinyje. Ji per kėlinį pataikė du 3 ir pelnė šešis taškus, pirmaujanti visiems „Tūzų“ žaidėjams.

Dešimtojo kurso sargas sakė, kad bandė sutelkti dėmesį į gynybą, kai jos smūgis nekrito. Sekmadienį ji taip pat įvertino savo komandos draugus. Jie juokavo su ja per pusę laiko ir skatino toliau šaudyti, kai ji buvo atvira.

„Jie paklausė, ar aš dariau atsispaudimus prieš rungtynes, ar panašiai, – sakė Williamsas, – nes kiekvienas šūvis buvo toks stiprus ir ilgas.

Ji tik pradėjo. Williamsas ketvirtajame kėlinyje pelnė aštuonis taškus, nuo parketo atmušdamas 3 iš 4. Svarbiausias jos metimas buvo atliktas likus vos 11 sekundžių, o tūzai atsiliko keturiais taškais.

Laikas pertraukė kamuolį per pusę aikštės, o tūzams pradėjus žaisti, gynėjas Kelsey Plum patikrino, kad išlaisvintų Wilsoną. Užuot smukęs prie krašto, MVP pirmaujantis žaidėjas pasirinko Williamsą.

Žaidimas pasinaudojo „Storm“ besikeičiančia gynyba, o po to, kai Williamsas apskriejo Wilsono ekraną, sargybinis veteranas atsidūrė akruose erdvės dešiniajame sparne. Ji pradėjo švariai pažvelgti į 3 ir prikalė jį, kad sumažintų deficitą iki vieno taško.

„Williams“ šiemet turėjo sunkų sezoną. Ji praleido didžiąją dalį treniruočių stovyklos, kai reabilitavosi dėl pėdos traumos, o grįžusi vos dvejas rungtynes ​​patyrė kairės pėdos patempimą, dėl kurio ji ištvėrė beveik šešias savaites. Williams teigė, kad trauma išbandė ją psichiškai, nes ji pagrobė kai kurias savybes, kuriomis ji visada naudodavosi apibrėždama savo žaidimą, pavyzdžiui, greitumą ir pėdos greitį.

„Sezonas toks greitas, – sakė ji, – ir patirti tokią ilgą, kankinančią traumą buvo sunku.

Nepaisant traumų ir vargo, kad sugrįžtų į pilną fizinę formą, Williams pasirodė ir pataikė didelius smūgius, kai Tūzams jos labiausiai reikėjo.

„Mes buvome čia“, - sakė Williamsas. „Mes nenorime tokio rezultato kaip pernai.

Praėjusį sezoną „Aces“ Vakarų konferencijos finale eliminavo „Phoenix Mercury“.

Susisiekite su žurnalistu Andy Yamashita el ayamashita@reviewjournal.com. Sekite @ANYamashita „Twitter“ tinkle.