3 atsiėmimai iš Knights pralaimėjimo: mainais laimi Pete'as DeBoeris

Vegaso „Golden Knights“ centras Williamas Karlssonas (71 m.) bando permušti ritulį pro Dalaso „Stars“... Vegaso „Golden Knights“ centras Williamas Karlssonas (71 m.) antrajame NHL ledo ritulio rungtynių kėlinyje, pirmadienį, 2023 m. sausio 16 d., Las Vegase bando pramušti ritulį pro Dalaso „Stars“ vartininką Jake'ą Oettingerį (29). (AP nuotrauka / Johnas Locheris)  Dalaso „Stars“ kairiojo krašto Jasonas Robertsonas (21) ir Vegaso „Golden Knights“ centras Chandleris Stephensonas (20) dėl ritulio kaunasi pirmajame NHL ledo ritulio rungtynių etape, pirmadienį, 2023 m. sausio 16 d., Las Vegase. (AP nuotrauka / Johnas Locheris)  Vegaso „Golden Knights“ vartininkas Loganas Thompsonas (36 m.) pirmadienį, 2023 m. sausio 16 d., Las Vegase vykusiose NHL ledo ritulio rungtynėse atmušė Dalaso „Stars“ centro Radeko Faksos (12) metimą. (AP nuotrauka / Johnas Locheris)  Dalaso „Stars“ švenčia po to, kai kairiajame krašte Joelis Kiviranta (25 m.) pelnė įvartį prieš Vegaso „Golden Knights“ antrajame NHL ledo ritulio rungtynių kėlinyje, pirmadienį, 2023 m. sausio 16 d., Las Vegase. (AP nuotrauka / Johnas Locheris)  Dalaso „Stars“ vartininkas Jake'as Oettingeris (29 m.) atrėmė Vegaso „Golden Knights“ dešiniojo krašto Reilly Smitho (19) metimą antrajame NHL ledo ritulio rungtynių kėlinyje, pirmadienį, 2023 m. sausio 16 d., Las Vegase. (AP nuotrauka / Johnas Locheris)  ' Fredrik Olofsson (42) and Luke Glendening (11) celebrate after teammate Joel Kivi ... Dalaso „Stars“ žaidėjai Fredrikas Olofssonas (42) ir Luke'as Glendeningas (11) džiaugiasi po to, kai komandos draugas Joelis Kiviranta (nuotraukoje nenurodytas) pelnė įvartį prieš Vegaso „Golden Knights“ antrajame NHL ledo ritulio rungtynių kėlinyje, pirmadienį, 2023 m. sausio 16 d., Las Vegase. (AP nuotrauka / Johnas Locheris)  Dalaso „Stars“ gynėjas Miro Heiskanenas (4) džiaugiasi po to, kai pirmadienį, 2023 m. sausio 16 d., Las Vegase, kairiajame krašte Jamie Bennas (14) įmušė įvartį prieš Vegas Golden Knights. (AP nuotrauka / Johnas Locheris)  Dalaso „Stars“ gynėjas Ryanas Suteris, antras iš dešinės, džiaugiasi po įvarčio prieš Vegaso „Golden Knights“ pirmadienį, 2023 m. sausio 16 d., Las Vegase vykusiose NHL ledo ritulio rungtynėse. (AP nuotrauka / Johnas Locheris)  Vegaso „Golden Knights“ gynėjas Alexas Pietrangelo (7) krito į lentas šalia „Dallas Stars“ kairiojo krašto Joelio Kiviranto (25) trečiajame NHL ledo ritulio rungtynių kėlinyje, pirmadienį, 2023 m. sausio 16 d., Las Vegase. (AP nuotrauka / Johnas Locheris)  2023 m. sausio 16 d., pirmadienį, Las Vegase NHL ledo ritulio rungtynių trečiajame kėlinyje „Vegas Golden Knights“ dešinysis kraštas Reilly Smithas (19 m.) bando pataikyti į Dalaso „Stars“ vartininką Jake'ą Oettingerį (29 m.). (AP nuotrauka / Johnas Locheris)

Pirmadienį „T-Mobile“ arenoje vienoje koridoriaus pusėje tarp rūbinių buvo džiūgavimas. Kartus nusivylimas iš kitos pusės.

„Dallas Stars“ treneris Pete'as DeBoeris šypsojosi grįžęs į pastatą, kuriame treniravo 2,5 sezono, ir išėjęs iš jo laimėdamas 4:0. Jo žaidėjai net privertė jį gurkšnoti alų per šventę.

Auksiniai riteriai buvo kiek įmanoma niūrūs. Jie suteikė paskelbtai 17 895 žmonių miniai keletą priežasčių nudžiuginti, neskaitant pagerbimo vaizdo įraše, pagerbiame DeBoerį ir asistentą Steve'ą Spottą už jų pareigas organizacijoje per pirmąjį televizijos skirtąjį laiką.

Treneris Bruce'as Cassidy'is „Knights“ pasirodymą pavadino „ne NHL pastangomis“. Jie pirmą kartą šį sezoną buvo uždaryti ir patyrė trečią pralaimėjimą per ketverias rungtynes.

„Turėjome atnešti energijos“, – sakė gynėjas Nicas Hague'as. „Tikrai nėra jokio pasiteisinimo. Mes tiesiog turime būti daug geresni už tai, kas buvo.

gegužės 5 zodiako ženklas

DeBoeris sakė, kad jis ir Spotas padėkojo savo žaidėjams už kovą. „Stars“ žinojo, kad tai svarbu treneriams, kurie laimėjo Ramiojo vandenyno diviziono titulą ir su „Knights“ pasiekė du NHL pusfinalius.

Dalasas (26-12-7) žaidė taip. Žvaigždės sunkiai atliko patikrinimą, sutrukdė „Knights“ išsiveržimus beveik nuo pirmosios žaidimo pamainos.

„Stars“ taip pat gerai gynėsi. Jie laikė riterius (28-15-2) puolimo zonos išorėje ir beveik nieko neleido. Tai padėjo vartininkui Jake'ui Oettingeriui, kuris 27 kartus atmušė savo trečią ataką.

„Maniau, kad mes buvome puikūs“, - sakė DeBoeris. „Laimėjome daug kovų, blokavome daug metimų. Kai to prireikė, puikiai žaidėme vartininką.

Dalasas smogė pirmas, kai kapitonas Jamie'as Bennas pasinaudojo „Knights“ kamuoliu ir per pirmąjį kėlinį įvarė 5:45.

Dešinysis kraštas Joelis Kiviranta padidino pranašumą tašku, kuris atmušė gynėją Alexą Pietrangelo likus 7:32. Kitas taškas, šį kartą gynėjo Ryano Suterio metimas, 7:51 pataikė Pietrangelo į trečiąjį ir išvedė Dalasą į priekį 3:0.

ką dabar darys michelle obama

Riteriai nesugebėjo pakankamai įžaisti, kad neatsiliktų. Centras Tyleris Seguinas pelnė įvartį į tuščius vartus ir patvirtino pergalę likus 44 sekundėms.

Dalasas dėl daugiausiai taškų Vakarų konferencijoje susilygino su Vinipegu. „Knights“ nusileido iki 13:12 „T-Mobile“ arenoje, įskaitant 2:3 šioje aikštelėje.

„Nebuvome pakankamai geri nė viename žaidimo aspekte“, – sakė kairiojo krašto žaidėjas Reilly Smithas.

Štai trys pralaimėjimo ištraukos:

1. Dar viena trauma

„Knights“ žaidėjas pasitraukė anksti trečiose rungtynėse iš eilės.

Gynėjas Alecas Martinezas antrajame kėlinyje atliko vieną pamainą ir negrįžo su neskelbiama trauma. „Knights“ ketvirtadienį prieš „Florida“ neteko kapitono Marko Stone'o (viršutinės kūno dalies), o šeštadienį prieš Edmontoną – kairiojo krašto Williamą Carrierį.

Po žaidimo Cassidy neturėjo atnaujinimo apie Martinezą.

„Meluočiau, jei sakyčiau, kad pralaimėti nėra baisu (Martinezas)“, – sakė Hague'as. „Jis yra didžiulė mūsų D korpuso dalis, didžiulė mūsų komandos dalis ir lyderis.

2. Vartininkų dvikova

Naujokas vartininkas Loganas Thompsonas pralaimėjo trečią kartą iš eilės, bet atmušė 32 kartus. Jis padarė keletą pagrindinių sustojimų, kad išlaikytų riterių viltis.

Oettingeris prieš „Knights“ pagerėjo iki 2:0. Jis ir Thompsonas susitiko balandžio 26 d. Dalase, o „Stars“ laimėjo 3:2.

3. Susijungimo statistika

„Knights“ 7-2-3 nusileido prieš DeBoerą, kuris su komanda buvo 98-50-12, o atkrintamosiose – 22-17.

angelas numeris 912

Pirmieji 11 jų susitikimų įvyko, kai DeBoeris treniravo San Chosė „Sharks“. Jie atkrintamosiose susitiko du kartus, kiekviena komanda laimėjo po seriją.

Riteriai 2:2 prieš buvusius trenerius. Jie tris kartus žaidė Gerardą Gallantą, dabar su Niujorko „Rangers“, ir vieną kartą DeBoerį.

Susisiekite su Benu Gotzu adresu bgotz@reviewjournal.com. Sekite @BenSGotz „Twitter“ tinkle.