2022 m.: metai golfe nuo A iki Z

FAILAS – Dustinas Johnsonas sureagavo po 17-ojo žalio žaidimo paskutiniame LIV etape... FAILAS – Dustinas Johnsonas sureagavo uždėjęs 17-ą greną per paskutinį LIV golfo komandų čempionato turą Trumpo nacionaliniame Doralo golfo klube, 2022 m. spalio 30 d., Dorale, Fla. Žaidėjai, kurie persikėlė iš PGA turo prisijungti prie Saudo finansuojamas LIV Golf vis dar laukiamas kitų metų „Masters“ turnyre, nors Augusta National pareigūnai antradienį, gruodžio 20 d., išreiškė nusivylimą dėl golfo sukelto skirstymo. (AP nuotrauka / Lynne Sladky, failas)  Sekmadienį, 2022 m. gegužės 29 d., Šiaurės Las Vegase, „Bank of Hope LPGA Match Playgolf“ turnyro „Bank of Hope LPGA Match Playgolf“ golfo aikštyne Eun-Hee Ji nuvažiuoja 6-ąją trasą. (Benjaminas Hageris / Las Vegaso apžvalgos žurnalas) @benjaminhphoto  Xanderis Schauffele'as iš Jungtinių Amerikos Valstijų 2022 m. gruodžio 3 d., šeštadienį, Albanio golfo klube „Hero World Challenge PGA Tour“ trečiajame „Grein“ rikiuojasi į putą. /Fernando Llano)  Brooke'as Hendersonas iš Kanados, laimėjęs Meijer LPA Classic golfo turnyrą, sekmadienį, 2019 m. birželio 16 d., Grand Rapids mieste, Mich, laimėjo čempiono trofėjų (AP nuotrauka / Al Goldis)

2022 m. golfui tai buvo reikšmingi metai, nes pakilęs LIV Golf sukėlė didžiulę sumaištį, kai saujelė garsių vardų paėmė karučius, pilnus pinigų, kad paliktų PGA turą.

Nors prieštaravimai apie Saudo Arabijos remiamą lygą pavogė antraštes, aikštynuose buvo daugybė puikių golfo žaidimų. Prieš perkeldami kalendorių į 2023 m., pažvelkime į metus, kurie buvo nuo A iki Z.

A: Alkeris, Stevenas. Keliautojas per savo karjerą praleido daugiau nei pusę atkarpų, tačiau 2022 m. kažkas įvyko. Jis buvo Metų čempionų turo žaidėjas, laimėjęs keturis kartus, įskaitant pagrindinį, ir užėmęs 18 geriausių 10 vietų.

B: Buhai, Ashleigh. Veteranas pirmą kartą laimėjo LPGA turą, ir tai buvo didelis laimė. Buhai laimėjo moterų British Open atkrintamosiose varžybose viename dramatiškiausių metų turnyrų.

C: Cameron Smith. Jis laimėjo „British Open“, surinkęs geriausias devynias duobutes, kurias kas nors žaidė visus metus, žaidėjų čempionatą ir čempionų turnyrą, kad pasiektų 2 vietą pasaulyje. Tada jis užsidirbo LIV ir devynių skaitmenų atlyginimo dieną.

D: Dustinas Johnsonas. Kai LIV Golf atskleidė savo pradinį sąrašą, didžėjus buvo didžiulė staigmena. 24 kartus PGA turo nugalėtojas ir ilgametis pasaulio numeris 1, jis išlieka didžiausiu LIV perversmu. Tada jis dominavo LIV ture.

E: Anglija. Didžiosios Britanijos golfas 2022 m. sulaukė didžiulio postūmio – Matto Fitzpatricko pergalė „US Open“ turnyre su 72-osios duobutės bunkeriu buvo metų smūgis. LPGA turą Jodi Ewart Shadoff laimėjo pirmą kartą, o Charley Hullas įveikė ilgą sausrą.

F: Finau, Tony. Žmogus, turintis visą potencialą, viską sudėliojo 2022 m., per kelias savaites laimėdamas vasaros pabaigoje Mineapolyje ir Detroite, o vėliau lapkritį Hiustone.

G: Garantijos. Atnaujintas PGA turo tvarkaraštis su padidintu renginių skaičiumi garantuoja, kad geriausi žaidėjai, be pagrindinių žaidėjų, aikštėje dalyvaus 13 kartų. Ką tai reiškia kitiems turnyrams ir rudens tvarkaraščiui, yra didelė paslaptis.

H: Hendersonas, Brooke'as. Populiariausias LPGA turo žaidėjas pridėjo antrąjį pagrindinį žaidėją Evian čempionate ir laimėjo 11 ir 12 vietas, visi sulaukę 25 metų.

Aš: Traumos. 2022 m. daug žaidėjų turėjo problemų, tačiau nė vienas nebuvo baisesnis už LPGA žvaigždes Nelly Korda ir Danielle Kang. Abu praleido tris mėnesius, Korda su kraujo krešuliu rankoje ir Kang su augliu ant stuburo.

J: Ji, Eun-Hee. LPGA veteranas nutraukė ilgą pergalės sausrą, užkariavęs Shadow Creek ir 64 žaidėjų aikštę Las Vegase „Bank of Hope Match Play“.

K: Ko, Lidija. Turo čempionato pergalė Ko suteikė trečią pergalę šiais metais ir LPGA, laimėjusio metų žaidėjo titulą, pinigų titulą ir Vare trofėjų už mažiausią taškų vidurkį. Po savaitės ji taip pat grįžo į pirmąją pasaulio vietą.

L: LIV. Varžovų lyga golfą apvertė aukštyn kojomis, žaidėjams išmesdama šimtus milijonų. Tačiau be TV sutarties ir investicijų grąžos kyla klausimas, kiek laiko ji nori išgyventi ir kas nutiks žaidėjams, kurie iššoko į laivą, jei LIV nukristų.

738 angelo numeris

M: McIlroy, Rory. Jis laimėjo tris kartus, pateko į 10 geriausiųjų kiekvienoje pagrindinėje rungtyje, laimėjo Tour čempionatą ir grįžo į 1 vietą pasaulyje. Visą laiką tapdamas neoficialiu žaidėjų, kovojančių LIV Golf, lyderiu.

N: Nelly Korda. Geriausias JAV golfo žaidėjas metus pradėjo 1-oje vietoje, patyrė didžiulį medicininį išgąstį, dėl kurio ji buvo atstumta tris mėnesius, tačiau pamažu atgavo žaidimą ir iškovojo pergalę sezono pabaigoje.

O: Senbuviai. Bernhardas Langeris Čempionų ture laimėjo 15-us metus iš eilės, sulaukęs 65 metų tapo vyriausiu turo nugalėtoju ir atsilieka nuo visų laikų pergalių rekordo. O Fredas Couplesas, vis dar populiariausias golfo žaidėjas, kurio vardas Tigeris Woodsas, laimėjo būdamas 63 metų.

P: Galia, Seamus. Las Vegaso golfo žaidėjas užbaigė kritimo svyravimus „FedEx Cup“ turnyrinės lentelės viršuje, nes laimėjo Bermuduose, trečią – Mayakoba ir penktą – Sea Island. Jis taip pat pateko į 30 geriausių pasaulio reitinge.

K: Klausimai. Naujieji metai prasideda daugybe nežinomųjų, įskaitant tai, kas atsitiks su rudens įvykiais, įskaitant Shriners Children's Open, dabar, kai PGA turas grįžta į kalendorinius metus, o ne į visą sezoną.

R: Naujokai. Trys pirmo kurso žaidėjai padarė didelę įtaką 2022 m.. 20-metis Tomas Kimas laimėjo Grinsbore ir užsidirbo PGA Tour kortelę, vaidino „Presidents Cup“ turnyre ir laimėjo „Shriners“, nepakeldamas „TPC Summerlin“ varžybų per 72 duobutes. 19 metų Atthaya Thitikul du kartus laimėjo LPGA turą ir trumpam pasiekė 1 vietą pasaulyje. Las Vegase gimęs Tayloras Montgomery žaidė septynis rudens renginius ir šešiose iš jų pateko į 15 geriausių, įskaitant trečiąjį Napoje.

S: Scheffler, Scottie. Pagaliau jis iškovojo savo pirmąją pergalę Finikso turnyre. Tada dar vienas prie Bay Hill. Tada „Match Play“. Tada meistrai. Iš nelaimėtojo jis tapo 1-uoju pasaulio čempionatu ir pagrindiniu šešių rungčių čempionu.

T: Tomas, Justinas. Jis pridėjo antrąjį PGA čempionatą Southern Hills, tačiau pergalę nustelbė Mito Pereria 72-oji klaida, kai jis įvažiavo į upelį vienu šūviu persvara ir padarė dvigubą bogey.

U: Jungtinės Valstijos. JAV komanda vėl dominavo Prezidentų taurėje ir laimėjo 17,5-12,5. JAV tarptautinei komandai nepralaimėjo nuo 1998 metų.

V: Vegasas. Pietų Nevada tampa vienu profesionalaus golfo centrų. Beveik dvi dešimtys PGA turo žaidėjų vadina jį namais, taip pat keli LPGA žaidėjai.

W: Woodsas, Tigeris: Po automobilio avarijos per visus metus jis žaidė tik devynis varžybų ratus, bet vis tiek turėjo didžiausią įtaką suburiant žaidėjus PGA Tour prieš LIV Golf keliamą grėsmę ir keičiant turo tvarkaraštį bei pinigines. žymiai.

X: Xander Schauffele. Po kelerius metus trukusių artimų pokalbių Las Vegaso gyventojas 2022-aisiais vėl iškovojo pergalę, atsiėmė tris trofėjus, tapo JAV prezidentų taurės komandos lyderiu ir pakilo į 6 vietą pasaulyje.

Y: Metinis tvarkaraštis: PGA turas kitą savaitę oficialiai grįžta prie kalendorinio tvarkaraščio, o ne į visus metus, kurie tęsiasi dešimtmetį ir prasidės rugsėjį.

Z: Zalatoris, Will. P. Heartbreak liko trys dėjimai nuo pergalės arba patekimo į atkrintamąsias trijose pagrindinėse varžybose. Jis pagaliau iškovojo savo pirmąją pergalę rugpjūtį, greitai susižeidė nugarą ir nežaidė likusius metus.

Gregas Robertsonas „Review-Journal“ aprašo golfą. Jį galima pasiekti adresu grobertson@reviewjournal.com .